O firmie

Firma "Food-Pol" istnieje na rynku od 2005 r. Podstawowym celem i zamiarem firmy jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań klientów szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego oferowanych produktów do żywienia zwierząt.

Osiągniecie tego celu realizujemy poprzez wdrożenie i utrzymanie systemu HCCP, GMP i GHP - opartego na siedmiu zasadach opisanych w Kodeksie Żywnościowym.

Specjalizujemy się w produkcji suszonych przysmaków dla psów. Są to gryzaki głównie wieprzowe, wołowe, drobiowe oraz królicze.

Skupiamy się głównie na konkretnym zamówieniu klienta. Jednocześnie staramy się wybiegać na przód oczekiwaniom odbiorców proponując nowe sposoby pakowania. W obecnej ofercie posiadamy opakowania począwszy od zbiorczych worków raszlowych, foliowych i kartonowych, mniejszych woreczków foliowych z folii PP do pojedynczych pakowanych w folie termokurczliwą i próżniową.

Wszystkie produkty jakie posiadamy są w 100% naturalne i zdrowe. Służą jako uzupełnienie głównej dziennej porcji żywnościowej każdego czworonoga. Są źródłem białka, minerałów i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa.

Współpracujemy z partnerami działającymi zarówno na rynku polskim jaki zagranicznym.

Zapraszamy do kontaktu